fbpx

Grawerowanie w szkle

U nas swoją wizję grawerowania przeniesiesz na rzeczywistość

Ten prosty, transparentny materiał od wielu lat ceniony jest zarówno w dziedzinach piękna, jak i sztuki. To dlatego też szybko zaczęto uwieczniać na nim wyjątkowe dedykacje, napisy, słowa uznania i upamiętnienia ważnych wydarzeń. Laserowo wygrawerowane w szkle napisy nie zmyją się ani nie zetrą zbyt szybko, dlatego są rozwiązaniem doskonałym.

To dlatego też świadczymy grawerowanie laserowe w szkle. Poddawane temu procesowi są najróżniejsze przedmioty – tabliczki upamiętniające, statuetki, wazony czy naczynia do rozmaitych napojów, takie jak kufle, szklanki, kubki czy kieliszki. Grawerunek laserem zawsze będzie niósł w sobie nieco sentymentalnego klimatu, dzięki czemu będzie stanowił również doskonały przedmiot prezentu lub upominku dla bliskiej nam osoby z okazji pewnej okoliczności lub też bez niej!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych propozycji, na których umieszczamy grawer laserowy na szkle. Jest to szeroka oferta produktów okolicznościowych, pamiątek, szklanych kieliszków, a także inspiracji na spersonalizowany prezent z grawerem.

Na czym opiera się proces tworzenia grawerunków?

Grawerowanie odbywa się za pomocą lasera, który oddziałuje na powierzchnię szkła wiązką światła. Szczepione w jeden, wąski promień, światło to emanuje wysoką temperaturą, która wypala na szklanej płycie określone wzory. Nowoczesny i wyspecjalizowany technologicznie sprzęt pozwala na zaprogramowanie pracy lasera na wykonywanie wielu rozmaitych zdobień, które życzą sobie nasi Klienci. Są to nie tylko napisy, ale także dodatkowe dekoracje, jak na przykład matowienia szklanej powierzchni kieliszka bądź kubka.

Grawer jako połączenie praktyczności ze sztuką

Być może nudzą Cię powtarzane wszędzie schematy lub też chciałbyś stworzyć własny zestaw oryginalnych szklanych kieliszków czy kubków, innych od panujących w aktualnych trendach? Laserowy grawer to także alternatywa do standardowych modeli, oferowanych na sklepowych półkach. Zaprojektuj swój własny wzór i wygraweruj laserem na szkle wykonany przez siebie motyw. Korzystaj z nich na własność, pochwal się bliskim, a może nawet podaruj im je w prezencie!

Spersonalizowane przedmioty
Możesz mieć niezliczoną ilość dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktów, prezentów. Grawerowanie wykonujemy na swoich materiałach lub dostarczonych przez Ciebie.
Zrób wrażenie
Grawerowanie laserowe jest bardzo dokładnym szczegółowym i trwałym sposobem na znakowanie produktów. Pozwoli to na eleganckie podkreślenie wyjątkowości twojego produktu lub prezentu.
Szybki i łaty proces
Kiedy napięte terminy gonią, ciężko znaleźć coś wyjątkowego. Możemy zmienić twoje przedmioty w spersonalizowane pamiątki już w 24 godziny.
Zaufali nam