fbpx
Grawerowanie laserowe
U nas swoją wizję grawerowania przeniesiesz na rzeczywistość

Czy wiesz, że 4grawer wykonuje wysokiej jakości grawery na szkle i drewnie? Dlatego, jeżeli potrzebujesz indywidualnego motywu na przedmiotach biurowych lub innych rzeczach – odezwij się do nas! Realizujemy dowolne wzory na różnorodnych materiałach, co jest zasługą nowoczesnego wyposażenia pracowni oraz dużego doświadczenia pracowników. Grawerowanie laserowe przeprowadzamy na terenie Sosnowca, ponieważ to właśnie w tym mieście zlokalizowana jest siedziba 4grawer.

Potrzebujesz trwałych tablic informacyjnych? A może szykujesz nagrody uznaniowe dla swoich pracowników? Wykorzystaj więc nowatorski grawer na drewnie lub szkle. To niezwykle trwały i odporny na ścieranie sposób, aby niepowtarzalnie ozdobić różnorodne przedmioty. Co więcej, jesteśmy w stanie powielić każdy wzór. Interesuje Cię grawerowanie w Sosnowcu i okolicach? Napisz do 4grawer i powiedz, o jakiej grafice myślisz! Oferujemy przystępne ceny, szybką realizację zamówienia i zachwycający efekt. Przekonaj się o tym na własne oczy – odwiedź naszą galerię.

Spersonalizowane przedmioty
Możesz mieć niezliczoną ilość dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktów, prezentów. Grawerowanie wykonujemy na swoich materiałach lub dostarczonych przez Ciebie.
Zrób wrażenie
Grawerowanie laserowe jest bardzo dokładnym szczegółowym i trwałym sposobem na znakowanie produktów. Pozwoli to na eleganckie podkreślenie wyjątkowości twojego produktu lub prezentu.
Szybki i łaty proces
Kiedy napięte terminy gonią, ciężko znaleźć coś wyjątkowego. Możemy zmienić twoje przedmioty w spersonalizowane pamiątki już w 24 godziny.

Materiały jakie możemy grawerować laserowo pomocą plotera CO2

Grawerowanie     
Cięcie   
Drewno
Laminaty grawerskie
Metal Znakowanie
Papier
Akryl
Skóra
Szkło
Kamień
Tkaniny
Tworzywa sztuczne
Derlin
Guma do pieczątek
Zaufali nam