fbpx

Grawerowanie w metalu

U nas swoją wizję grawerowania przeniesiesz na rzeczywistość

Nasza praca to prawdziwe połączenie technologii ze sztuką. Choć wykonywana za pośrednictwem wyspecjalizowanej maszyny, przekazuje graficzne treści z nadzwyczaj staranną dbałością o detale. Grawerowanie oraz znakowanie laserowe stali bądź metalu pozwala na utrwalenie dowolnych informacji oraz wyróżnieniu ich na swój wyjątkowy sposób.

Grawer to swego rodzaju ozdoba. To dlatego też podchodzimy do tego procesu z subtelną starannością, pamiętając, że dla naszych Klientów będzie nosiła jeszcze większą wartość. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale i doskonały pomysł na pamiątkę bądź spersonalizowany prezent, który z pewnością na dłużej utkwi w pamięci obdarowanego.

Sztuka grawerunku – na czym właściwie polega?

Grawer w metalu oraz stali jest procesem bardzo dokładnym. Pozwala na dużą precyzję, dzięki czemu uwzględnia najdrobniejsze szczegóły. Pod wpływem wysokiej temperatury, jaką wytwarza wysyłana wiązka lasera, materiał ulega stopieniu. Tworzy to wycięcie na wzór wskazany przez zaprogramowane urządzenie. To dzięki temu kolejną zaletą grawerowania jest również możliwość stworzenia wielu powtarzalnych emblematów.

Materiał naszej pracy

Do grawerowania oraz znakowania wykorzystujemy metale miękkie oraz ich stopy, na przykład stal, które wykazują się wysoką plastycznością. Jest to między innymi mosiądz, tytan, miedź, cynk, aluminium, a także stal chromowana, nierdzewna czy hartowana. Ostateczny produkt, ze względu na rodzaj materiału, na jakim został wykonany, powinien więc być wytrzymały i służyć przez długie lata.

Metal to ponadto jeden z materiałów, na którym wykonujemy znakowanie. Jest to proces zdecydowanie prostszy i znacznie szybszy w realizacji, jednak tworzone wgłębienia nie są tak głębokie, jak w przypadku grawera. Obydwa te procesy odbywają się jednak za pośrednictwem lasera.

Co wychodzi spod naszego lasera?

Do grona najczęściej wykonywanych przez nas zamówień grawerowania oraz znakowania laserem należą tabliczki znamionowe, nagrody upamiętniające, prezenty, gadżety czy też narzędzia. Zakres naszych możliwości jednak stale się poszerza, dlatego jesteśmy otwarci na nowe propozycje, na których możemy wykonać nasz grawer.

Spersonalizowane przedmioty
Możesz mieć niezliczoną ilość dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktów, prezentów. Grawerowanie wykonujemy na swoich materiałach lub dostarczonych przez Ciebie.
Zrób wrażenie
Grawerowanie laserowe jest bardzo dokładnym szczegółowym i trwałym sposobem na znakowanie produktów. Pozwoli to na eleganckie podkreślenie wyjątkowości twojego produktu lub prezentu.
Szybki i łaty proces
Kiedy napięte terminy gonią, ciężko znaleźć coś wyjątkowego. Możemy zmienić twoje przedmioty w spersonalizowane pamiątki już w 24 godziny.
Zaufali nam